ukr
Дубно
02:35
1/4
Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно
Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно - фото 1 Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно - фото 2 Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно - фото 3 Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно - фото 4

Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно

1 000 грн  /штука
Галета Богдан, директор
на Флагма з 12 серпня 2015
Продам

Німецька компанія AB Enzymes входить в трійку найбільших виробників ферментних препаратів у світі.
Компания має власні заводи в багатьох країнах : Німеччині, США, Австрії, Данії, Франції, Бельгії, Фінляндії, Швеції, Ірландії, Китаї та багатьох інших

Тов Меркур-Україна - ексклюзивний представник AB Enzymes в Україні - впродовж 15 років є безпосереднім імпортером з постачання ферментних препаратів для хлібо-булочної, кондитерської, сокової, безалкогольної, молочної, олійної, спиртової, винної, пивної та інших галузей харчової промисловості.

З 2015 року Товариство розвинуло споріднену, з соковим виробництвом, тему: імпорт в Україну запасних частин до сокових пресів марок Bucher HP 5000; HPX5005i, ультрафільтрації Bucher, подрібнювачів овочів та фруктів типів C5; C6 I CM50 , турбо – та гвинтових помп, насос - редукторів та багато іншого обладнання.

Поряд з тим, ТзОВ «Меркур – Україна» також імпортує обладнання, машини та механізми (в тому числі і бувші у використанні) для багатьох інших галузей вітчизняної харчової промисловості: безалкогольної, молочної, олійної, пивної, винної, спиртової, хлібо - булочної та кондитерської.
Ми пропонуємо допомогу у підборі необхідного обладнання чи запасних частин до нього за Вашими потребами, для порівняння з традиційними і конкурентними постачальниками. Роблячи запити в пошуках потрібного обладнання надішліть, в числі інших, такий запит і нашу електронну адресу:
Наші консультації та пропозиції ні до чого Вас не зобов’язують – вони лише дають шанс спробувати отримати більш якісний товар за меншу ціну – за принципами цивілізованої ринкової конкуренції.

Бажаємо Вашому колективу виробничих здобутків, фінансової стабільності, здорового оптимізму, адже немає таких труднощів, які б ми не подолали разом.

З повагою та найкращими побажаннями -

Директор ТзОВ «Меркур – Україна» Богдан Галета

Оновлено: 1 березня 2018, 09:43
    переглядів: 72
Схожі оголошення
гибкие трубопроводы для аспирации
Ціна не вказана
Zabrama, ПП, Дубно
16 500 грн /м. куб. ціна
Еко Док, ТОВ, Дубно
10 € /шт ціна
Пащук О.О., ФОП, Дубно
30 000 грн /шт ціна
Манзюк М.В., ФОП, Дубно
11.50 € /кг ціна
Меркур - Украина, ТОВ, Дубно
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×