ukr
Дубно
02:51
1/4
Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно
Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно - фото 1 Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно - фото 2 Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно - фото 3 Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно - фото 4

Для соковой, спиртовой, пивной, винной, молочной промышленно

1 000 грн  /штука
Галета Богдан, директор
на Флагма з 12 серпня 2015
Продам

Німецька компанія AB Enzymes входить в трійку найбільших виробників ферментних препаратів у світі.
Компания має власні заводи в багатьох країнах : Німеччині, США, Австрії, Данії, Франції, Бельгії, Фінляндії, Швеції, Ірландії, Китаї та багатьох інших

Тов Меркур-Україна - ексклюзивний представник AB Enzymes в Україні - впродовж 15 років є безпосереднім імпортером з постачання ферментних препаратів для хлібо-булочної, кондитерської, сокової, безалкогольної, молочної, олійної, спиртової, винної, пивної та інших галузей харчової промисловості.

З 2015 року Товариство розвинуло споріднену, з соковим виробництвом, тему: імпорт в Україну запасних частин до сокових пресів марок Bucher HP 5000; HPX5005i, ультрафільтрації Bucher, подрібнювачів овочів та фруктів типів C5; C6 I CM50 , турбо – та гвинтових помп, насос - редукторів та багато іншого обладнання.

Поряд з тим, ТзОВ «Меркур – Україна» також імпортує обладнання, машини та механізми (в тому числі і бувші у використанні) для багатьох інших галузей вітчизняної харчової промисловості: безалкогольної, молочної, олійної, пивної, винної, спиртової, хлібо - булочної та кондитерської.
Ми пропонуємо допомогу у підборі необхідного обладнання чи запасних частин до нього за Вашими потребами, для порівняння з традиційними і конкурентними постачальниками. Роблячи запити в пошуках потрібного обладнання надішліть, в числі інших, такий запит і нашу електронну адресу:
Наші консультації та пропозиції ні до чого Вас не зобов’язують – вони лише дають шанс спробувати отримати більш якісний товар за меншу ціну – за принципами цивілізованої ринкової конкуренції.

Бажаємо Вашому колективу виробничих здобутків, фінансової стабільності, здорового оптимізму, адже немає таких труднощів, які б ми не подолали разом.

З повагою та найкращими побажаннями -

Директор ТзОВ «Меркур – Україна» Богдан Галета

Оновлено: 1 березня 2018, 09:43
переглядів: 79
Схожі оголошення
Техпластина химстойкая
Ціна не вказана
Силвер, ТОВ, Рівне, 42 км
Техпластина резиновая рулонная химически стойкая. Рабочая температура...
Рукава
Ціна не вказана
Силвер, ТОВ, Рівне, 42 км
Рукава, шланги, трубки промышленные (резиновые, ПВХ, ПУ) — для пищевой...
Ціна не вказана
Силвер, ТОВ, Рівне, 42 км
Рукава, шланги, трубки промышленные (резиновые, ПВХ, ПУ) — для пищевой...
0.50 грн /шт ціна
ПринтМаркет, ТОВ, Рівне, 42 км
Молочная продукцыя — это особая категория товаров пищевой...
Ціна не вказана
Силвер, ТОВ, Рівне, 42 км
Резиновый рукав для молочных продуктов igienoil/spl10 Температурный...
×
×
×
×
×